Spotřební daň na elektronické cigarety - KOLKY - od 1.4.2024

POZOR - od 1.4.2024 vstupuje v platnost nová spotřební daň na elektronické cigarety

Od 1. dubna 2024 bude každý vyrobený nebo dovezený produkt určený pro vapování v České republice povinen mít platný kolek. V prvním roce bude tato daň činit 3 Kč s DPH na každý mililitr tekutiny, bez ohledu na to, zda obsahuje nikotin či nikoliv. Zajímavé je, že do této daně budou započítány i příchutě a ochucovadla.

Doprodej skladových zásob bez kolku do 30.9.2024

Prodejci a distributoři budou mít šest měsíců na doprodej produktů zakoupených před 1.4.2024 bez kolku. Dostupnost těchto produktů bude záviset na skladových zásobách distributorů a prodejců. Tyto skladové zásoby mohou být ovlivněny zvýšeným zájmem uživatelů, kteří si budou vytvářet zásoby svých oblíbených příchutí.


Připravujeme novou kolekci!

Připravujeme novou kolekci!

Tento modul se jmenuje Aktuality. Můžete jej spravovat v sekci Obsah / Aktuality. Úpravu nebo založení nové aktuality můžete provést podle návodu.


Rozšířili jsme nabídku látek

Rozšířili jsme nabídku látek

Aktuality jsou řazeny chronologicky dle data vytvoření. Toto datum můžete dodatečně změnit v detailu konkrétní aktuality v oddílu Rozšířené.


Objednávejte nyní i přes Zásilkovnu

Objednávejte nyní i přes Zásilkovnu

Samostatnou stránku se seznamem všech aktualit zobrazíte na adrese ve tvaru www.vase-domena.cz/news. Jedná se o speciální typ kategorie "Odkaz na aktuality" (návod).


Ke každému produktu dárek

Ke každému produktu dárek

Vzhled a rozložení aktualit můžete upravit v modulu Designer (návod). Ke každé aktualitě stejně jako jinému obsahu můžete přiřadit zajímavý náhledový obrázek (návod).